Retro Paylaşım Platforum
2017 yılının en iyi oyunları - Baskı Önizleme

+- Retro Paylaşım Platforum (http://retroforum.org)
+-- Forum: RETRO FORUM (http://retroforum.org/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: OYUNLAR (http://retroforum.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Konu Başlığı: 2017 yılının en iyi oyunları (/showthread.php?tid=8581)2017 yılının en iyi oyunları - aras - 09-01-2018

jyz3rW.jpg
2017 yılının en iyi 10 oyunu ile karşınızdayız. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılda en iyi oyunları seçmek bizim için yine çok zor oldu. 2017 yılının en iyi oyunları büyük rekabetin sonunda sıralandılar.

2017 yılının en iyi oyunları – TOP 10
2017’nın en iyi bilgisayar oyunlarını listelerken inanın çok zorlandık. Geçtiğimiz yılın yıldızları da fena sayılmazdı ama Horizon: Zero DawnPUBGPersona 5 ve daha nice kaliteli ve sağlam yapımla karşılaştık.
Listemizle ilgili birkaç minik uyarı yapmayı da ihmal etmeyelim. Öncelikle Listede Zelda: Breath of Wild ve Super Mario Odyssey gibi Nintendo çıkışlı yapımlar yok. Çünkü bu oyunlar ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadılar. Ayrıca sadece AAA yapımlara değil, beğendimiz bağımsızoyunlara yer verdik.

2017 en iyi oyunları dediğiniz de az çok bizim listemizde bulunan bazı oyunlar aklınıza gelecektir. Biz bu TOP 10 listesini hazırlarken çok keyif aldık, umarız siz de en az bizim kadar keyif alırsınız.