Retro Paylaşım Platforum
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBG iki olay birden kutluyor
aras
#1
dO43LD.jpg
Playerunknown’s Battlegrounds ya da kısa adıyla PUBG sonunda 1.0 sürümüne ulaşmış durumda. Ek olarak, oyunun geliştiricisi Bluehole önemli bir olayın daha kutlamasını gerçekleştiriyor.

PUBG 1.0 sürümüne ve 30 milyon oyuncuya ulaştı!
PUBG, PC ve yeni sunulduğu Xbox One platformlarında toplam 30 milyonoyuncuya ulaşma başarısı gösterdi. İlk kez Mart ayında çıkan ve Kasım ayında 20 milyon barajını geçen oyunun satışlarının geçtiğimiz ay hızlandığına da dikkat çekiliyor.

XP2kl3.jpg
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!, 1 yıldan kısa sürede oyuncu tabanını ciddi anlamda genişletmeyi başarmasıyla dikkat çekiyor. Bu anlamda Blizzard tarafından geliştirilen ve satışa sunulduktan 11 ay sonra aynı sayıyı gören Overwatch ve 8 ayda 20 milyonu gören Destiny karşısında önemli bir başarı söz konusu. Şu an için İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! için satış rakamlarının paylaşılmadığını da not olarak düşelim.

Ardına büyük bir yayıncı almadan etkileyici bir yükseliş ivmesi yakalayan hayatta kalma oyunu, anında tekrar ve kill-cam özelliklerinin yanı sıra yeni bir haritaya daha kavuştu. Oyunun ilk olarak Çin için sunulacak bir mobil versiyonu üzerinde de çalışıldığını hatırlatalım.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi